essay writters

VEST Pump & Motor

Vera Motor Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. pompa sektörünün önde gelen ve yerli imalat ile ürün üreten firması olma amacıyla  2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Yerli ve kendi imalatlarımız olan ürünler,  sahibi olduğumuz “VEST Pump & Motor”  markası altında şu şekilde gruplayabiliriz;

* Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompaları,

* Dalgıç Pompalar,

* Dik/Yatay Döküm Pompalar ve Hidroforlar,

* Dik/Yatay Paslanmaz Pompalar ve Hidroforlar

* Yangın İle Mücadele Hidroforları

* Elektrik Motorları

VEST Pump&Motor TSE,TSEK,CE,ISO,NFPA gibi ulusal ve uluslararası normlara, standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak üretim yapmaktadır.

VEST Pump&Motor Türkiye genelinde yaygın yetkili servis alt yapısı ile zamanında devreye alma, bakım-onarım, yedek parça temini gibi uygulamalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

VEST Pump&Motor Süreki İyileştirme çalışmaları ile daha az servis ihtiyacı gerektiren, daha yüksek verimli çalışan ürünler üretmeye odaklanmıştır.

MİSYONUMUZ; Pompa ve Motor sektöründe yerli imalatlar ile pazar payını arttırmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, kaliteden ödün vememek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ; Ürettiği yerli ürünler ile kaliteli ürünler ve hizmetler sunan Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarından olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ; hizmet verdiğimiz sektörde ülkemizin ve yurt dışı pazarların ihtiyacı olan ürünleri en üst kalitede üretmek , bu ürünleri üretirken  ulusal ve uluslar arası standartlara en hassas şekilde uymak ; en kaliteli ürünü en uygun maliyetle üretmek ; satış sonrası yedek parça ve servis güvencesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine uymak ve ürün güvenirliliğini sağlamaktır.

Sertifikalarımız

ISO 9001
CE
TSE
buy college essays onlinewrite my essay